Jepet me qera Apartament per Biznes !

Kodi i Njoftimit: #3278      Data e Njoftimit: 15.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti eshte 85 m2 dhe ndodhet ne Rruge te Elbasanit,Eshte ne katin e 2 te nderteses. Jepet per Biznes. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: HP111019-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar