Jepet me qera Apartament i mobiluar!

Kodi i Njoftimit: #3202      Data e Njoftimit: 24.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1për banim. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor. Ka siperfaqe prej 80 m2 të organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar, i pajisur me Anten Satelitore dhe me sistem kondicionimi. Ka hapësira funksionale. Zona në të cilën është e lokalizuar është mjaft e qetë si dhe ndriçohet nga dielli. Për më shumë detaje apo vizita në pronë na kontaktoni! HP230919-01


Id e prones : HP230919-01
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar