Njoftime.NET

Jepet me Qera Apartament 3+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #3228      Data e Njoftimit: 02.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me Qera Apartament 3+1 totalisht i mobiluar tek Fresku. Sipërfaqa është 126m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 1 ballkon i madh. Kati i dytë i një pallati të ri. Për më shumë informacion dhe për ta parë nga afër na kontaktoni: Cel.0696697301
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar