Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 3+1 tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2805      Data e Njoftimit: 15.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te me nje siperfaqe te bollshme prej 115 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti jepet me qera i mobiluar, por mund te arredohet sipas shijeve te klientit. I pajisur me sistem kondicionimi. Nxitoni per mos ta humbur kete mundesi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL150319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar