Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 3+1 prane Liqenit artificial!

Kodi i Njoftimit: #2816      Data e Njoftimit: 21.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 prane liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. I pajisur me sistem kondicionimi dhe chiller. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre moderne dhe hapesira te bollshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ200319-01
    www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar