Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+post parkimi

Kodi i Njoftimit: #4733      Data e Njoftimit: 13.08.2022

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 400 Euro


Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+post parkimi
Ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne residence banimi ,
ndertim i vitit 2019,Pallat i mire administruar,
me sistem sigurie 24h
organizoet ne 2 dhoma gjumi njera prej tyre me tualet
sallon ndenje,1 Ballkon,shperndarje me kooridor.
Apartamenti eshte i investuar dhe i pa banuar  me pare,
ka funksionuar si zyre.
Eshte i pershtatshem per zyra ose banim.
cmimi 400euro/muaj
Adresa:Astir
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar