Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete

Kodi i Njoftimit: #4908      Data e Njoftimit: 19.04.2023

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 1200 Euro


Apartamenti per qeradhenie, i tipologjise 2+1 me siperfaqe neto 114m2, e mireoganizuar, duke u perbere nga soxhorno / kuzhina, ambient me pamje te lire dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi me ndricim te mire natyral, dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar maksimalisht ne detaj perfshire arredimin, sistem qendror te ngrohjes, parketi etj.
Ekziston mundesia e nje post parkimi kundrejt nje cmimi ekstra.
Adresa :Bulevardi Bajram Curri 

Mos hezitoni te na kontaktoni per informacione me te detajuara!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar