Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit!

Kodi i Njoftimit: #3785      Data e Njoftimit: 26.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 500 EuroJepet me qera apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ka sistem chiller dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Cmimi 500 €/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar