Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok

Kodi i Njoftimit: #3784      Data e Njoftimit: 26.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 1000 EuroJepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me vete, ballkon dhe tualeti i perbashket. Cmimi 1000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar