Jepet me qera apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #3776      Data e Njoftimit: 25.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 400 EuroJepet me qera apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, siperfaqja eshte 110m2 & organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Cmimi 400€ muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar