Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kika 1!

Kodi i Njoftimit: #2849      Data e Njoftimit: 27.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Kika 1. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 100 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe 1 ballkon. I mobiluar ne menyre bashkekohore, i pajisur me sistem kondicionimi dhe lavatrice tharese. Apartamenti eshte mjaft i rehatshem dhe i pershtatshem per familjare. I lokalizuar ne nje nga komplekset me te kerkuara dhe ne nje zone te frekuentuar. Cmim i arsyeshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni.Id e prones : AZ260319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar