Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i 1!

Kodi i Njoftimit: #2828      Data e Njoftimit: 23.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 prane FSHN. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar. Te gjitha mobiljet jane me qese dhe luksi. Per me shume detja apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL220319-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar