Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2829      Data e Njoftimit: 23.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 120 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, i soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Dritaret jane dopio xham dhe me grila. Sistem kondicionimi ne te gjitha dhomat. I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me te gjitha kushtet. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BS220319-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar