Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2815      Data e Njoftimit: 21.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 130 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe i pajisur me sistem kondicionimi. I lokalizuar ne nje zone mjaft te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BS190319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar