Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2810      Data e Njoftimit: 19.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Pjeter Bogdani, Bllok. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte i pajisur me vaske dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe i pajisur me sistem kondicionimi. Dritaret me dopio xham dhe me grila. I lokalizuar ne nje zone mjaft te frekuentuar. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BS180319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar