Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #2868      Data e Njoftimit: 01.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696122646

  0696122646

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, prane konvikteve. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 82 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, i pajisur me te gjitha kushtet. I lokalizuar ne nje zone te populluar dhe mjaft te preferuar. Cmim i arsyeshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM010419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar