Jepet me qera Apartament 2+1 te Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #3281      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet në Rrugën Zallit, Kodra e Diellit. Isshtë 2 + 1, 102 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të ndërtesës. Kontaktoni me ne për më shumë informacion ose për të vizituar pronën tonë!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar