Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 2+1 prane Ministrise se Arsimit!

Kodi i Njoftimit: #2802      Data e Njoftimit: 13.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera kati i 1-re i nje vile 3-kateshe prane Ministrise se Arsimit. Apartamenti ka siperfaqe prej 85 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe i lokalizuar ne nje zone mjaft te frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME130319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar