Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar .Tek Rruga e Bogdaneve

Kodi i Njoftimit: #3765      Data e Njoftimit: 20.10.2020

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 500 Euro


Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne Rr. Bogdaneve. 
Ka nje siperfaqe prej 135m2.
Apartamenti perbehet prej 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 ballkon. 
Eshte totalisht i mobiluar, 3 kondicionere, te gjitha elektroshtepiaket + lavastovilje. 
Orjentohet ne Lindje dhe eshte i shtruar totalisht ne parket. 
Apartamenti eshte i termozoluar ne muret e jashtme, ka dritare dopioxham. 
Mundesi parkimi ne katin -1 te nderteses kundrejt pageses. 
Cmimi i  qirase 500 euro/muaj (neto)
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar