Jepet me qera Apartament 2+1

Kodi i Njoftimit: #3284      Data e Njoftimit: 18.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet te Rruga "Him Kolli" eshte85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni ! ID: AZ161019-03
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar