Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes!

Kodi i Njoftimit: #3787      Data e Njoftimit: 26.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 400 LekëJepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te  te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar