Jepet me qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

Kodi i Njoftimit: #3779      Data e Njoftimit: 25.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 350 EuroJepet me qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit. Siperfaqja e apartamentit eshte 80m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Cmimi 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar