Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City!

Kodi i Njoftimit: #3752      Data e Njoftimit: 16.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 250 Euro


Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City.  Siperfaqja e apartamentit eshte 74m2, ndodhet ne katin e katert dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. Apartamenti ne nje zone mjaft te qete banimi, me hapesira nga te gjitha anet duke qene ndertimi i pare i kesaj natyre ne zone ofron mundesi te shumta per zgjedhjen e baneses se deshiruar Kompleksi “GREEN CITY” perfshin nje siperfaqe mbi 3 hektare toke, e gjitha e trajtuar dhe kompletuar me ambiente multifunksionale dhe relaksuese. Ne kompleks jane parashikuar dy pishina per femije dhe dy pishina per te rritur me nje siperfaqe prej 350 m2.Ne kompleks jane parashikuar te ndertohen tre fusha sportive per nje shumellojshmeri sportesh ,mbi 8 kende lojerash per femije dhe rreth 180 stola te vendosur ne te gjitha pozicionet e kompleksit dhe ndricim te jashtem per cdo ambient. Dyer sigurie dhe ato te brendshme importi Italiane. Dritaret dhe vetratat jane duralumini me dopjoxham me mbyllje hermetike. Grilat jane duralumini te inkasuara. Instalimet hidraulike dhe ato elektrike jane te gjitha me material importi Italiane. Fasadat jane te veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative. Soletat e nderkateve jane te realizuara me tulla. Kompleksi do te jete i plotesuar ne katin -1 dhe me ambjente private shtese si pishinat dimerore , kurset e notit, sauna, masazhe, palester, etj. Sistem Administrimi dhe Security 24 ore. Cmimi 250€/muaj.
 Kontakt +355696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar