Njoftime.NET

Jepet me qera apartament 1+1 tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2827      Data e Njoftimit: 23.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me sistem kondicionimi. I lokalizuar ne nje nga zonat me te frekuentuara. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BS220319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar