Jepet me qera Apartament 1+1,

Kodi i Njoftimit: #4471      Data e Njoftimit: 05.10.2022

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 350 Euro


Apartament per qeradhenie
Tipi 1+1 i mobiluar plotesisht
Kati i 5 papafingo / pa ashensor
Verande me pamje te plote nga qyteti ne drejtim Jug-Perendim
Kushte te mira dhe zone teper e preferuar
Adresa: Kodra E Diellit,
liroet ne dhjetor 2022
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar