Njoftime.NET

Jepet me qera Ambjente per zyra në Bllok!

Kodi i Njoftimit: #3224      Data e Njoftimit: 01.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti eshte i organizuar ne 4 zyra dhe 2 tualete. Ndodhen në katin e dytë të një pallati të ri me hyrje tëe dedikuar. Sipërfaqa e tij ështe 95 m2 dhe 12 euro m2. Çmimi eshte i dikutueshem. Ambjenti ndodhet në Bllok, prane Kopshtit nr 31.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar