JEPET ME QERA AMBJENT ZYRE NE RRUGEN BARDHYL !

Kodi i Njoftimit: #3216      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Jepet me qera ambjent zyre ne Rrugen Bardhyl. Ambjenti është 164 m2 i përbërë në një hapësirë te madhe,1 tualet . Ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të favorshme për biznes. Per më shumë informacion na kontaktoni! 


EM270919-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar