Jepet me qera Ambjent per Zyra!

Kodi i Njoftimit: #3316      Data e Njoftimit: 25.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone. Ështe pallat i ri, i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: DH241019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar