Njoftime.NET

Jepet me qera Ambjent biznesi ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #3221      Data e Njoftimit: 30.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti eshte shfrytezuar me pare si Lokal. Është 200 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme per Biznes. I pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar