Njoftime.NET

Jepet me qera Ambjent Biznesi ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #3230      Data e Njoftimit: 03.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti eshte 550 m2, ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe per Biznese te tjera. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktaktoni! 0696697301
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar