Jepet me qera Ambjent Biznesi!

Kodi i Njoftimit: #3344      Data e Njoftimit: 05.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem per Aktivitete te ndryshme Biznesi. Ambjenti ndodhet ne Katin e pare. Ndahet dhe ne dy Ambjente sipas kerkesave tuaja. Cmimi eshte 10 euro m2, i negociueshem.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar