Jepet me qera Ambjent Biznesi!

Kodi i Njoftimit: #3338      Data e Njoftimit: 04.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2. Ndodhet ne nje pozicion shume te mire dhe te favorshem per Aktivitete Biznesi. Ështe e pajisur me Sistem ngrohje-ftohje si dhe Ashensor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: EM011119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar