Jepet me qera Ambjent Biznesi!

Kodi i Njoftimit: #3317      Data e Njoftimit: 25.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo. Ështe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe e perbere nga 2 ndarje, 1 tualet. Ështe Pallat i ri, e shtruar me parket. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: AZ241019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar