Jepet Magazina me qera!

Kodi i Njoftimit: #3348      Data e Njoftimit: 06.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Magazina dhe depozitim mallrash. Ka pozicion te pershtatshem biznesi, akses ne rruge kryesore, ka dhe mundesi parkimi. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: DH051119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar