Jepet dyqan me qera ne Ali Demi

Kodi i Njoftimit: #3498      Data e Njoftimit: 20.02.2023

Alban   (#NUY937)

  Visakalluci@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


OFERTE!!!Jepet dyqan me qera ne Ali Demi prane shkolles 1 Maj perball me bar Oslo.Ambienti eshte 40meter katror i pajisur me tualet dhe me vitrine xhami.Mund te perdoren si dyqan ose si zyre.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar