Njoftime.NET

Jepet Apartament me qera ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #3220      Data e Njoftimit: 30.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 84 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nderteses. Ndodhet ne zone shume te mire dhe te qete. Ështe 2+1 dhe jepet i pa mobiluar.I pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar