Jepen me qera Ambjente per Zyra!

Kodi i Njoftimit: #3345      Data e Njoftimit: 06.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne pozicion shume favorizues per Aktivitete te tilla Biznesi. Zona ku ndodhet eshte shume e mire dhe shume Aktive. Ambjenti i brendshem eshte me punime shume cilesore dhe eshte shume sistematik. Çmimi eshte 800 euro, per te gjithe Ambjentin. Per me shume informacion apo vizite ne prone, na kontaktoni! ID: AZ051119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar