Njoftime.NET

Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse

Kodi i Njoftimit: #977      Data e Njoftimit: 03.11.2017

UnitCenter   (#NGS785)

  0692380085

  0692380085

  info@unitcentershpk.com

Like our Facebook Page
UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane.

Ofrohet :
- Pagese baze 60 000 ALL NETO;
- Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
- Kushte pune ideale;
- Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
- Orar pune Full-Time;
- Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
- Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
- Sherbim mjekesor falas;
- Trajnime periodike.

Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound

Nxito ti bashkohesh skuadres UNIT!
Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com
ose te na shkruajne ne inbox.

Cel. : +355 69 23 80 085
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar