Jap me Qera Per Pushime Verore

Kodi i Njoftimit: #3580      Data e Njoftimit: 06.07.2020

KlaudioZ   (#NDR925)

  Klaudiozoga08@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Vlorë

Çmimi: 35 Euro


Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve ne qytetin e Vlores,Shqiperi. Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar. Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (TV +dekoder me 5800 kanale+netflix, Frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ). Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.Parkim i garantuar.
Faleminderit.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar