Njoftime.NET

JAP ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR

Kodi i Njoftimit: #491      Data e Njoftimit: 22.02.2018
APARTAMENTI KA SIPERFAQE 70 M2 DHE NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI 7 KATESH.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR ME GJERAT BAZE.PAMJET I KA NGA LINDJA DHE JUGU.JEPET ME QERA ME CMIM 250000 LEKE TE VJETRA NE MUAJ.

ANGJELIN   (#NME673)

  00355695291520

  00355695291520

  angjelingjergjaj@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar