Hyundai Terracan 2.9 Crdi 4WD Viti 2007, 6.500 Euro

Kodi i Njoftimit: #2468      Data e Njoftimit: 23.09.2023

Gjergj   (#NSD436)

Like our Facebook Page

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 147
KM..........: 218000

Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni ju.
Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera ne Gjermani nuk ka nevoj per asnje sherbim!. 
4 Goma te reja, 
Klima, 
Sedilet e parme me ngrohje, 
Xhama elektrik origjinal te zinje, 
4X4 Elektrike me buton!, 
Makina ka hyr ne korrik 2018 Dokumenta te paguara deri ne korrik 2019. 


Shitet per arsye mosperdorimi e gacme per cfardolloj prove nga ana juaj.


KUJDES!! 
Me ndrrim ka cmim tjeter, pasi nuk me duhet mjet tjeter thjeshte do e shes nen vleren e tregut mjetin tuaj per te dal ne shifren 6.500€ keshtu qe mos ju mbetet qefi askujt per oferta ose zhvleresim te mjeteve tuaja. 
KUJDES!!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar