Njoftime.NET

Gjirokastër, Shes Apartament 3+1

Kodi i Njoftimit: #568      Data e Njoftimit: 18.08.2017

  0692148149

Like our Facebook Page
Gjirokastër, tek pallati i kuq i ndërtuar nga Fane Gjoka, tek Katedralja e re Ortodokse mbi Fabrikën e këpucëve, shes Apartament 3+1. Godina është e pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet në Katin e 6-të dhe përbëhet nga 3 dhoma gjumi, sallon 34 m2 me K.Bufe, 2 banjo dhe është me 4 ballkone. Ka një sipërfaqe totale 137 m2. Godina ka 2 apartamente në 1 Kat dhe është ndërtim i ri.  
Çmimi : i diskutueshëm
Ofrojmë Mundësi ndërrimi me apartament në Tiranë me të njëjtën vlerë.
Për më shumë detaje ju lutem më kontaktoni në 0692148149
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar