Njoftime.NET

Gjiri i Lalzit, Shesim Vile 2 kate

Kodi i Njoftimit: #2212      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 086DR130
Fshati turistik Lura 1 Gjiri i Lalzit është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është e vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Vetëm 42km nga Tirana dhe 22km nga Durrësi. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Deti është shumë i qetë dhe i paster.Keto vila për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri, zëne një pozitë fantastike në Rivieren Shqipëtare, pikërisht në qendër të bukurisë natyrore të paprishur te Lalzi Bay. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese. Ofrojme per shitje Vile 2 kat, me shkalle te brendeshme dhe e organizuar dhe 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon ne katin e siperm dhe ambienti dites dhe nje tualet ne katin e poshtem. Oborri i gjelberuar dhe pamja nga deti e ben kete prone gati per pushimet tuaja te ardhshme!! Totalisht i mobiluar dhe me dokumenta te rregullta pronesie shitet ne Cmimin 155000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar