Njoftime.NET

G.S.E SECURITY KERKON TE PUNESOJE TEKNIK/INSTALATORE

Kodi i Njoftimit: #3254      Data e Njoftimit: 09.10.2019

G.S.E SECURITY   (#CTJ557)

  00355676001777

  0035676001777

  info@gsesecurity.al

Like our Facebook Page
Vend pune teknik montimi
Ofrohet vend pune  :
Teknik Montimi (Sisteme Alarmi dhe Kamera Sigurie)
 
Preferohen me eksperience ne kete fushe ose ne  instalimet elektrike ,instalime te tjera te ngjashme.
 
Dergoni CV me foto ne adresen info@gsesecurity.al
Per me teper info tel ne nr. +355676001777
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar