Njoftime.NET

G.S.E SECURITY kerkon te punesoje Teknik Instalatore

Kodi i Njoftimit: #2915      Data e Njoftimit: 15.04.2019

G.S.E SECURITY   (#CTJ557)

  00355676001777

  0035676001777

  info@gsesecurity.al

Like our Facebook Page
Vend pune teknik montimi
Ofrohet vend pune 
 
Teknik Montimi (Sisteme Alarmi dhe Kamera Sigurie)
 
Preferohen me eksperience ne kete fushe ose ne  instalimet elektrike ,instalime te tjera te ngjashme.
 
Dergoni CV me foto ne adresen info@gsesecurity.al
 
Per me teper info tel ne nr. +355676001777
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar