Njoftime.NET

Forever Active HA , acidi hialuronik

Kodi i Njoftimit: #2614      Data e Njoftimit: 03.12.2018

Farmaci Dega   (#CCJ837)

  0682079567

  0684744139

  farmacidega@hotmail.com

Like our Facebook Page
Forever Active HA .
Acidi hialuronik eshte nje substance natyrale ne indet lidhes qe sherben per te zbutur dhe mbushur hapsirat ne mes te qelizave . Acive HA ndihmon ne shendetin e kyceve , levizshmerise dhe per te pasur nje lekure te shendetshme .
" Permban soje "
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar