Njoftime.NET

Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!!

Kodi i Njoftimit: #811      Data e Njoftimit: 03.11.2017

UnitCenter   (#NGS785)

  0692380085

  0692380085

  info@unitcentershpk.com

Like our Facebook Page
UnitCenter shpk kerkon te punesoje 100 konsulente telefonike per gjuhen Italiane.
Ofrojme :
- Pagese baze deri ne 70 000 ALL;
- Bonuse ditore, javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
- Ambient pune ideal;
- Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
- Orar pune Part-Time, Full-Time; 
- Weekend te lire;
- Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
- Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
- Sherbim mjekesor falas;
- Trajnime periodike.
Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com
ose te na shkruajne ne inbox ne faqen tone te facebook.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar