Njoftime.NET

Dyqan ne shitje prane gjimnazit Cajupi!

Kodi i Njoftimit: #3081      Data e Njoftimit: 28.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet dyqan tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 20 m2 te organizuar ne 1 hapesire boshe (open space) dhe 1 tualet. I pajisur me fasade xhami te jashtem ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit. Zona mjaft e frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ280619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar