Njoftime.NET

Dyqan në Shitje në Ali Demi

Kodi i Njoftimit: #1893      Data e Njoftimit: 24.02.2018
Ali Demi, Rruga Mihal Grameno, shitet dyqan me sipërfaqe 70 m2. Dyqani ka një banjo dhe është në gjendje shumë të mirë. Eshtë i pajisur me hipotekë.
Çmimi : 180.000 Euro
Të interesuarit të kontaktojnë në numrin 0685639599

  0685639599

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar