Njoftime.NET

Dyqan me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3154      Data e Njoftimit: 04.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per dyqan tek zona e Myslym Shyrit. Dyqani ka siperfaqe 50 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i pajisur me qepena metalike, me perberje nje tualet perfshire edhe furnizimin me uje te ngrohte. Eshte eshte ne gjendje shume te mire, me punime gipsi dhe i shtruar ne pllake cilesore. Hapesira dhe pozicionimi ofron mundesi qe ky ambient te perdoret per qellime apo aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, parukeri, klinike dentare, tabaccho shop, etj. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar.


Id e prones : AZ030919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar